Dziś jest 19 października 2021 r.
7088. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
4015. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3715. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)
Park Stołeczny

Publikacja przeprosin

Korona nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów opublikowanych w ramach Parku stołecznego. Opublikuj swój wpis lub film z YouTube.

27 czerwca 2011 r., 16:44 — Wojciech Hergemon

Niniejszym pragnę uroczyście przeprosić Piotra diuka Kościńskiego, który w wyniku nieprawidłowego odbioru, moich faktycznie niefortunnie sformułowanych wypowiedzi poczuł się urażony.

Jednocześnie, pragnę podkreślić, że wbrew temu co się rozpowszechnia nie pomówiłem w żadnym miejscu diuka Kościńskiego o określoną działalność realną.

Moje posty jedynie stanowiły aluzję do twierdzeń diuka Kościśnskiego, jakoby każdy obywatel BRC był agentem obcego wywiadu niszczącym Sarmację od wewnątrz - poprzez zwrócenie uwagi, że to tak jakby analogicznie twierdzić, że np. każdy członek SD kolaborował niegdyś z ruskimi.

Jest mi niezmiernie przykro, że z niniejszej wymiany zdań wynikła obecna awantura, tym niemniej warto zwrócić uwagę że nie byłem w niniejszym sporze stroną atakującą, a również część przypisywanych mi obecnie wypowiedzi nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 1 czytelników. Średnia nota: 5
Artykuł czytano 698 razy.

Komentarze

2011-06-27 17:34 - autor: kontradm. Piotr diuk Kościński
Cóż - to niewątpliwie rozwiązuje nasz realowy spór. Przeprosiny przyjmuję. Traktujmy to w kategoriach nieporozumienia.
Co do mojej przyszłości w v-świecie, to ja nie zmieniam swych decyzji tak na "łapu-capu". Odszedłem z Sarmacji nie po to, by zaraz po chwili wracać. Myślę, że zarówno mi zrobi doskonale nieobecność w Sarmacji - jak i moja nieobecność znakomicie przyda się Sarmacji. Ja niestety usiłowałem tu funkcjonować tak samo jak 6 czy 5 lat temu - a wszystko się zmienia. Głównie - odeszło wielu ludzi, pojawili się nowi, inni. O zupełnie innym nastawieniu. Znikając - daję Wam sposobność urządzenia Sarmacji na swój sposób, bez mojego wtrącania się i pouczania. I na razie tyle.

2011-06-27 21:21 - autor: Zbyszko hr. von Thorn-Broniek
Jestem pod wrażeniem, chociaż tyle.

@Piotr: Pożyjemy, zobaczymy, będziemy czekali w Starosarmacji! :)

2011-06-27 21:37 - autor: Rooshoffy bar. Byczeq
Jak dla mnie jest to rozmazywanie kupy dookoła, zamiast pozostawienia jej tam, gdzie została zrobiona. Owszem, rozmazana w niektórych miejscach może wydawać się niewidoczna, ale śmierdzi jeszcze intensywniej.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.036 sekundy