Dziś jest 27 maja 2020 r.
6578. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3505. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3205. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Sport > "6 kolejka SLP"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

14 listopada 2010 r., 18:18 — Matwiej diuk Skarbnikow

Rozegrana została 6 kolejka Sarmackiej Ligi Piłkarskiej. W górnej połowie tabeli Ekstraklasy bez zmian. Pierwsza czwórka podzieliła się punktami w dówch remisowych pojedynkach. I tak lider YK Sloniki Sodomia zremisował bezbramkowo z Margońskimi Koniami. Wicelider - FKK Rantiochskie Krasnoludy, w konfrontacji z czwartą drużyną - obrońcami tytułu RVT Hrabia Ruhnhoff strzelił i stracił po jednej bramce. W strefie spadkowej pozostrają dwa kluby z Czarnolasu: Dyskobolia i FC Czarnolas.

W drugiej lidze na pozycji lidera z kompletem punktów niezmiennie Boty z Morwenau - drużyna która miała grać w Ekstraklasie ale zmiany w regulaminie zmusiły ją do pononwej walki o awans. W lidze trzeciej walka jest bardziej wyrównana - pierwszą i szóstą drużynę dzielą zaledwie 4 punkty. Sensacją kolejki był pierwszy punkt zdobyty przez Torepdo Zielnybor w konfrontacji z trzecią w tabeli ekipą Rossoneri Fer.

Komplet wyników i tabele wszystkich lig jak zawsze dostępne na stronie slp.sarmacja.org

Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 1 czytelników. Średnia nota: 5
Artykuł czytano 492 razy.

Komentarze

2010-11-14 22:51 - autor: Krzysztof bar. Macak
Ja tylko dodam od siebie, że choć sezon zbliża się dopiero do półmetka to zapisywać się już można. Im więcej drużyn tym lepsza zabawa. Obecnie mamy 24 drużyny skupione w trzech dywizjach. Czyli teoretycznie wystarczą 2 sezony aby grać w najwyższej dywizji o tytuł Mistrza. I powiem, że to jest realne, Wystarczy odrobina zaangażowania i dokładne przeczytanie świetnie napisanego FAQ i poradnika...

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.051 sekundy