Dziś jest 27 maja 2020 r.
6578. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
3505. dzień panowania JKM Piotra II Grzegorza
3205. dzień kadencji Sejmu (XXXIII kadencja)


Różne > ""Kreatywna Sarmacja!"- konkurs (nie)rozstrzygnięty"

Korona oraz Brama Sarmacka nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy, opinii i stanowisk opublikowanych przez redaktorów agencji prasowych. Opublikuj artykuł w Parku.

21 lipca 2006 r., 08:36 — Bruthus Perun

Drodzy Sarmaci!

W imieniu Kapituły Konkursu "Kreatywna Sarmacja!", nad którym patronat medialny objęła "Brama Sarmacka", z przykrością informuję, że nie przyznano nagród w żadnej z kategorii konkursowych. Do Kapituły wpłynęła tylko jedna praca konkursowa, która była rozpatrywana w kategorii multimedia/hipermedia.

Jednocześnie pragnę poinformować, że jako przewodniczący Kapituły zdecydowałem o przyznaniu wyróżnienia dla nadesłanej pracy w kategorii multimedia/hipermedia. Wyróżniona praca to program komputerowy, o którym autor pisze:

"SarmaTool 3 to 3 czesc znanego programu majacego na celu pomoc Sarmatom w organizacji pracy w naszym Ksiestwie. Program jest rozpowszechniany na licencji Creative Commons: Uznanie autorstwa-Uzycie niekomercyjne 2.5 Poland".

Autorem programu jest Filip 'Filet' Malczak. Wyróżnienie wiąże się z nagrodą pieniężną w wysokości 50lt.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim członkom Kapituły: Honorowemu Przewodniczącemu Jego Wysokości Piotrowi Mikołajowi, Księciu Sarmacji, Piotrowi diukowi Kościńskiemu, Kryspinowi v-hr. Bober C*****skiemu, Jakubowi “YO’ghurt” Bakonyi, Zbyszko Browarczykowi , Patronowi- Narodowemu Związkowi Monarchistycznemu, Patronom Honorowym: Gellońskiemu Instytutowi Naukowemu i Uniwersytetowi Grodziskiemu, aktywnym Patronom Medialnym: "Magazynowi Talk", "Bramie Sarmackiej", "Wieściom Teutońskim" i "Gońcowi Czarnoleskiemu".

Dziękuję również wszystkim sponsorom konkursu: Bartoszowi “ojebejbe” kaw. Matzkievich- C*****skiemu, Michał bnt. C*****skiemu- Czarneckiemu, “Wieściom Teutońskim”, Marchii Teutońskiej, Miastu Zielnybor, Miastu Czarnolas.

Dziękuję wszystkim zainteresowanym konkursem. Obiecuję, że nie był to ostatni konkurs i powoli przygotowuję kolejny- pieniądze na nagrody już są na koncie SIWK.

mgr Bruthus Perun, dyrektor Sarmackiego Instytutu Wolnej Kultury
Udostępnij

Informacje o artykule

Artykuł oceniło 0 czytelników. Średnia nota: 0
Artykuł czytano 286 razy.

Komentarze

2006-07-27 14:59 - autor: Filip "Filet" Malczak
Dzieki za wyroznienie. Nawet na nie nie liczylem. Vivat
Sarmacja!

2006-07-28 08:31 - autor: Bruthus Perun
Jeszcze raz gratuluję. Proszę mi przesłać nazwę konta, to
dokonam przelewu nagrody. Pozdrawiam.

Dodaj swój komentarz:


Chcę wiedzieć o nowych komentarzach

Opcje archiwum

Napisali o nas

© Księstwo Sarmacji
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Sarmacja na Facebooku Sarmacja na Twitterze Sarmacja na YouTube
Czas generowania strony: 0.04 sekundy